NEWS

ZPÁTKY DO TÝ ČERNÝ HLÍNY aneb ROCKY MOUNTAIN OYSTERZ GOTH YOU BABY!!!

Víko Reaktoru se pohnulo a věci se daly do pohybu nesmrtelnýho. Odkud jsi přišel, tam se vrátíš a vrátíš se tam beze všech svých pozlátek a svýho šviháckýho producírování se bejby. Je čas pustit všechno z rukou, je čas opustit své křehké jistoty a vyjeté koleje, je čas vrhnout se do propasti za zábleskem světla. Astrální vůz čeká...
Nové vály z desky Back To Black Soil najdeš v sekci AUDIO, nebo na
https://bandzone.cz/rockymountainoysters

CD vyjde v průběhu února 2019, zájemci můžou psát na rockymoysters@gmail.com nebo volat na +420 602 734 778

 

 

 

 

 

 

 

ČERNÁ PRSŤ SE SYPE MEZI PRSTY A DO TÝ JÁMY ČERNÝ MÍŘÍME VŠICHNI TAK JAK TAK

Od 28.11.2018 se stáváme součástí noreality show "Předčasný pohřeb" na základě slavného stejnojmenného filmu. Otázka zní: Může být čtverec kulatý? Je potřeba dobře nastražit uši, odpověď nebude slyšitelná v bouři ve sklenici vody, nýbrž v tichu u slzy vína, které tak hojně kážeme (a pijeme přitom vodu).

 

 

13.7. BŘECLAV CYKLOSFÉRA a 21.7. VÝKLOPNÍK SUDOMĚŘICE

Přijď to zhírovat, zlajkovat, vyfakovat a k tomu si nasaď masku veleúspěšného týpka lapeného a toporně se zmítajícího ve festovní sociální síti fejkujícího svůj vlastní ryál lajf.

 

 

01.06.2018 TŘEBÍČ U KOCOURA

Röcky Möuntain Öysters 1.6.2018 Třebíč U Kocoura v rámci festivalu Zámostí 2018. Mňau kocóre!!!

BAR ARCHA STRÁŽNICE 21.04.2018
TRACHTA

Přijď to zalejt a skočit v kole kámo i kdyby tě tam tví kámoši měli dotlačit na kriplkáře...

 

 

ROCKY MOUNTAIN OYSTERS A JAN FIC NA CYKLOSFÉŘE

Přijď si poslechnout Rocky Mountain Oysters a Jana Fice na Cyklosféru 17.3.2018 ve 20:00. Jestliže jsou Tvým gustem neotřelé hudební styly a špécie, potom přijít ne že můžeš, ale musíš! Nebudeš litovat! Můžeš se nechat vtáhnout do příběhů dob minulých, současných i budoucích v barvách krvavě rudých a purpurových a zároveň se ponořit do mlhy ne nepodobné té, která byla k vidění jak ve starých opiových doupatech, kde bloudící duše hledaly ztracený ráj, tak i u mudrců pálících drahá vonná kadidla a určujících směr Tvé pouti. To vše můžeš mít za cenu jakou sám určíš...

 

 

JE POTŘEBA VYVĚSIT ČERNÝ PRAPOR...

Leden kurva nezačal dobře, divoké prasata budou dál rozrývat zemi a škodit, nezbývá než si zazpívat Svatováclavský chorál v této verzi: "Dědictví kokotů soudruhů zachovej nám pane!".

TEKUTÝ KAPŘÍK POPÁTÉ

Přijde i Mr. Vylitá Váza?

 

ŠŤASTNÝ PÁTEK TŘINÁCTÉHO - HOREČKA PÁTEČNÍ NOCI

Rocky Mountain Oysters a People míří na povozech do Gödingu roztočit kola osudu. Vsaďte všechno na třináct a nechte si přeběhnout černou kočku přes všechny vaše cesty!!!
13.10.2017 20.30 Nautilus Hodonín.

 

 

DĚTI RáJE!!!

Náš funusový orchestrion míří do Strážnice, kde ve stylu 80. let vykopeme všechny kostlivce ze skříní a necháme svou poctivou a hlučnou kakofonií opět zvířit a zpětně zvolna dopadnout radioaktivní prach z černobylského reaktoru tak jak v památným šestavosumdesátým... Můžete se těšit na nečerstvé vály jako např.: Tvá budoucnost je v podlouhlé krabici miláčku, Tam u pekelných bran, Nostalgie, Tohle není rakev – to je Rolls Royce, Zvonky neštěstí, Tohle je peklo, Dnes je tady mrtvo (skvělý cover od nesmrtelného Míši Dejvida, jak to ten chlap sakra dělá???!!!) a mnoho dalších. Pro slabé povahy jsou připraveny svěrací kazajky a za babku bude v této mrtvé sezóně k mání selfie pohřební souprava, která obsahuje selfie titch s fotoaparátem, heslo k offline režimu na Facebook a všechny ostatní záchytné antisociální sítě, dále jutový ekologicky neškodný pytel, plastovou lopatu s dřevěným vzorem (vyrobenou v Čínské lidově demokratické prvobytně pospolné společnosti), knihu „Jak stabilizovat společnost“ (od věštce z věhlasné Jakešovy věštírny Mylouše Zemana), videokazetu „Cvičíme s Jyrkou Paroubkem“, audiokazetu „Hovory od bazénku“ s bonusem „Zapalte ohně“, vzor poslední vůle s inkoustovým perem barvy krve a pergamen (kdyby si to někdo náhodou na poslední chvíli rozmyslel a chtěl prožít posledních sedm let života v naprosté prázdnotě) a v neposlední řadě především mapu s označením kešky ukryté 10 fítů v zemi hluboko v lesích okolo Strážnice. Převoz přes Baťův kanál a Moravu na Druhou stranu zajišťuje Cháron s. r. o. V mezičase bude hlasitě vyhrávat mrtvolné ticho z rádia Atlantida 2 nebo Frequence Zero a jeho infantilní moderátoři budou neustále rádoby žoviálně, nuceně a dětinsky pobízet k super mrtvé letní zábavě a akci za každou cenu. Projekci na děsivě černě vyhlížející nebe zajišťuje TV Barrandov. Ten, kdo v tomto věhlasném varieté (anglicky „very yete“) vydrží v kole nejméně, bude po zásluze oceněn Neřádem národa, nejméně však doživotním žalářem v útrobách hradu Špilberk na základě dobrozdání Judr. Haszka Milhályho. Wau, bude to nářez, jediným pravověrným rokenrollovým heslem dne je: „Žij pomalu a zemři starý!!!“ Anebo taky: „Dvě nohy dobré, čtyři špatné!!!“ Nebo je to nakonec kurva všechno naopak???!!!
Doporučujeme se na stejnou frekvenční vlnovou délku (heslo je 3 : Hexadecimal Key Generator) předem vyladit knihami od Borise Viana: „Rozruch v Andénách“, Giovanniho Papiniho: „Gog“ a George Orwella: „Farma zvířat“.
+++
A aby tý morbidnosti ukrutný málo nebylo, přilejeme do týho vohně pekelnýho voleje přepálenýho vtipem vostrým jak mordýřova břitva:
Zemře Miloslav Ransdorf a přijde do pekla.
Ďábel mu povídá: Tak co s tebou? Půlku života si žil v komunismu, půlku v prvobytně pospolném kapitalismu, tak si vyber… Chceš do pekla socialistického, nebo kapitalistického?
No přeci jenom už je to navždy, tak mohl bys mi k tomu něco říci?
No v obou je postup stejný: Ráno dostanete kladivo, hřebíky a dřevěnou desku, do té natlučete ty hřebíky a lehnete si na ně. V poledne přijede parní válec, rozjezdí vás, ráno obživnete a postup se opakuje.
Hmm, a kde je tedy rozdíl?
No vyber si radši peklo socialistické. Buď není kladivo, nebo nejsou hřebíky, málokdy je dřevěná deska, a když jsme to asi dvakrát všechno měli, tak nepřijel parní válec…

 

ZVEDLÁ ZÁVORA 2014

je spolek kterých by mělo být mnohem víc. Super organizace, perfektní přijetí a shoda. Děkujeme moc, škoda že jsme museli frčet...

 

SUDOMĚŘICE 22.7.2017

Rocková přehlídka, kterou pořádá kulturní spolek Zvedlá Závora. Astrální guláš z prudce jedlých atomových hřibů budeme vařit od 19:15 času v Mariánském příkopu. Slovy klasika: " Jestli chceš chcípnout, chcípni u opiový skříně!!!"

 

 

KYJOV BYL MŇAM!!!

Kyjov byl mňam a publikum taky, to se všeobecně málo vidí, všichni účinkující a vystavující si jenom pomlaskávali. Kluci to pěkně nachystali, klobouk dolů.

TROCHA NESKROMNOSTI JEŠTĚ NIKOMU NIKDY NEUŠKODILA!!!

Röcky Möuntain Öysters vybral Ken McIntyre do CD kompilace únorového čísla Classic Rock Magazine, konkrétně skladbu Cursed In Death Valley. Díky Karlu Jurasovi za upozornění a scan (odkaz ZDE). Dále skladbu Cursed In Death Valley představil 21.2.2017 moderátor John Fell na skotském rádiu CamGlen v pořadu Hidden gems & Buried Treasures od 5:40 min (odkaz ZDE). Röcky Möuntain Öysters směřují svým Astrálním pohřebním vozem k výšinám!!! Ceny rakví budou stoupat!!! Jsi připraven zemřít chlapče???!!!

 

 

2017

sa

 

KYJOV ROCK N ROLLA 26.11. 2017
W / JOLLY JOKER AND THE PBU, COIN

Přijďte na trochu bezduchého randálu skočit v kole a vypít ňáký ten tuplák čehokoliv!!!

 

PRAHA DEJVICKÁ NÁDRAŽKA
12.11.2016
POCTA VÁCLAVU HAVLOVI

Děkujeme tímto Petrovi Kumandžasovi a vážíme si pozvání na tuto výjimečnou událost jejíž jsme součástí. Václav Havel byl a stále je, bez jakýchkoliv pochyb, velká a nesmírně pozitivní postava našich dějin. Je zvláštní, kolik je dnes slyšet spílání vůči jeho osobě, nářku a stesku po předlistopadové éře. Historicky to připomíná egyptský exodus se stížnostmi na útrapy cesty a nejistou budoucnost: "Vzpomínáme na ryby, které jsme v Egyptě jedli zadarmo, na okurky a melouny, na pórek, cibuli a česnek. Teď máme jen vyprahlé krky a v dohledu nic než ta mana!“ (Numeri 11 : 5). Izraelité byli schopní vyměnit jistý příslib dobré budoucnosti (po 400 letech otroctví!!!) za kus masa a karabáč. Za mě můžu říct, že jsem rád, že jsem mohl být součástí období zlomu spojeného s touto výjimečnou osobností. Je potřeba obměny několika generací, než vymizí tento starý a mizerný software, který v sobě jako dědictví nosíme. Při vzpomínce na listopadové období 1989 se v této souvislosti nemůže nevybavit citát J. A. Komenského: "Věřím i já Bohu, že po přejití vichřic hněvu, hříchy našimi na hlavy naše uvedeného, vláda věcí tvých k tobě se zase navrátí, ó lide český!"
http://www.poctavaclavuhavlovi.cz/
https://www.facebook.com/Pocta-V%C3%A1clavu-Havlovi-na-Praze-6-975381895901350/?ref=page_internal

 

 

TŘINEC K2 21.10.2016

Složitý výstup na K2 v Třinci. Pro nemohoucí, líné a slaboduché je připraven odvoz Astrálním pohřebním vozem až na samotný vrchol úplného dna K2 kde proběhne zvrácený raut.
Menu:
Jako aperitiv se bude podávat Rocky Mountain Oysters Original Goat´s Vermouth.
Předkrm se bude skládat z hliněných ústřic a plastových lanýžů vyrobených v Čínské lidově demokratické republice s křupavými a čerstvě upečenými kremlíky přivezenými potrubní poštou z brněnského krematoria panem Mihálym a panem Burešem.
Polévka bude dlouze táhlý vývar z lahodně zamřelé vepřové prezidentské hlavy s ovčím lojem a hlavním chodem bude polykání naprázdno při promítání stupidních televizních pořadů.
Jako dezert je připraveno gumové želé z bezpáteřních politiků.
Celé toto obscénní divadlo bude zakončeno digestivem z extraktu zlatého deště všech těchto zlodějů a lhářů.
Přejeme dobrou chuť!!!

 

 

CURSED IN DEATH VALLEY!!!

Celé album je k poslechu v sekci Audio, a také na Bandzone. Zde v záložce Audio jsou také kompletní překlady textů i s výkladem pro hloubavé: Astral Hearse Navigation Guide. Pro fajnšmekry je připraven speciální booklet. Album bylo natočeno (kromě zpěvů, které byly natočeny v Bear´s Den) a namícháno v průběhu ledna až dubna 2016 ve studiu Stereo Mysterio pod vedením Dana Šátry, který se zároveň spoluproducentsky na albu podílel. Finální mastering zpracoval Matouš Godík a s finální podobou bookletu významně pomohl Igor Holiš. Málem bychom zapomněli na důležitou osobu odpovědnou za foto na booklet, což není nikdo jiný než Martin Dubšík alias gróf Martyn von Dubstein. Děkujeme a vřele můžeme všechny jmenované doporučit!!!

 

ALBUM CURSED IN DEATH VALLEY

Vydání alba se trochu protáhlo, takže na webu se objeví 30. dubna a 6. 5. proběhne křest v Nautilu společně se Shatoon.

 

 

TŘINEC BARROCKO 8.4.2016

V pátek bude možné zaslechnout burácení motoru našeho astrálního pohřebního vozu v Barrocko Třinec na Bike Fest společně s Coin a The Flames.

 

 

!!! ROCKY MOUNTAIN OYSTERS: CURSED IN DEATH VALLEY !!!

Nové album Rocky Mountain Oysters: Cursed In Death Valley březen / duben 2016 na pultech všech řeznictví. Umleto a upečeno ve studiu Stereo Mysterio pod vedením Dana Šátry. Jako bonus speciální booklet s receptem uvnitř, i trampové a uctívači nedotknutelnosti a posvátnosti ohně si jistě přijdou na své.

 

PROTI TOTALITĚ, NESVOBODĚ A KOMUNISMU 14.11.2015 GREEN STRÁŽNICE…

Je nám ctí zúčastnit se této listopadové akce, neboť jak řekl George Santayana: „Ti, kteří si nepamatují minulost, jsou odsouzeni k tomu, aby si ji zopakovali…“. Ztratili jsme rozlišovací schopnost, Arcade Fire v písni My Body Is A Cage zpívají: „Žijeme v době, která nazývá temnotu světlem…“. Co je naším skutečným problémem? Příliv uprchlíků? Jiné zástupné kvazi problémy? Viděl jsem v tvých očích strach… Z čeho? Co můžeš ztratit, jestliže jsi ztratil podstatu a ani sis toho nevšiml? Kostky jsou vrženy.

 

 

NA ODLEHČENÍ:

Polistopadová pětihvězdičková star sv. Vincent Venera nazpíval populární song „Bez komoušů homoušů životem se prokoušu“. Jak nás těší, že zde, v epicentru Reaktoru, nacházíme spřízněné duše. Poskytujeme krátký úryvek rozhovoru s Vincentem Farao Venerou z časopisu Reflex: „Přes den Vincent jen pije kávu a živí se plegomazinem, dizercinem, moditenem a desítkami dalších léků. Občas si k nim dopřeje buřty a špek. S jeho duchovním zaměřením se prý požívání masa nevylučuje, protože i Buddha byl velký masožrout. Co ale nesmí Vincentovu organismu nikdy chybět, jsou injekce vitamínů B 12. Energii dobíjí i vysokými dávkami radioaktivity z kontejnerů s vyhořelým jaderným palivem, které má prý ukryty doma pod postelí. Ze stejného důvodu si občas zajde na rentgen.“

 

 

GO WEST YOUNG MEN!

Náš astrální pohřební vůz směřuje GPS 48°51'29.035"N, 16°48'55.219"E. Pod kapotou duní našlapaný technoelektronicky přeplňovaný jaderný flašinet s kvalitní dvanáctistupňovou IPA Deorganizer převodovkou, vodíkovým chlazením a zrychlením z 0 na 5   za 5 nanosekund. Poslední volné lupeny na palubu k mání!!! Dne 25.9.2015 ve 20:00 společně s Easy Line a People: "Zářijová nálož v hostinci U Průdků, Rakvice". Po roce na místě činu blízko zemskému jádru, tentokrát ovšem pouze akusticky TS a Eva Navrátilová.

CIZINEC NENÍ NAŠINEC: VZPOMÍNKA NA MARKA TWAINA V SOUVISLOSTI S VÝROKY O PLYNOVÝCH KOMORÁCH NA TY "ČERNÉ TLAMY", KTERÝCH SE TAK ÚPORNĚ BOJÍME A JSME PROTI NIM SCHOPNI TAK HORLIVĚ HORLIT.

Dopustili jste se chyby; nepřivedli jste si sem muže. To je první chyba. Druhá je, že jste nepřišli za tmy a že jste si nevzali masky. Přivedli jste si jen část muže - tuhle Bucka Harknesse. A kdybyste ho neměli, kdyby vás byl nepodnítil, byli byste si ulevili jenom nadáváním zpovzdáli. Vám se nechtělo sem přijít. Průměrný muž nemá rád mrzutosti a nebezpečí. Vy nemáte rádi mrzutosti ani nebezpečí. Ale stačí, aby taková polovička muže, jako tady Buck Harkness, vykřikl: "Lynčovat! Lynčovat!', a vy se bojíte couvnout - a vy se bojíte, aby nevyšlo najevo, co jste, totiž zbabělci. A tak začínáte řvát a chytáte se šosů toho polovičního muže a hrnete se sem a chvástáte se, co všecko nevykonáte. Nejubožejší věcí na světě je dav; a i armáda je davem; armáda nebojuje z vrozené statečnosti, ale ze statečnosti, kterou si vypůjčila od vlastní početnosti a od svých důstojníků. Ale dav, jenž nemá v čele muže, je ještě nekonečně hluboko pod úrovní vší ubohosti. A teď se kliďte, jděte domů a zalezte do děr. Bude-li se doopravdy lynčovat, bude se lynčovat za tmy, po jižním způsobu; a až přijdou, přinesou si masky a přivedou si muže. A teď táhněte - a vezměte si svou půlku muže s sebou." Při těch slovech rázem zvedl pušku na ruku a natáhl kohoutky. Dav prudce couvl a pak se rozpadl, lidé se rozutekli všemi směry a Buck Harkness sám metl za nimi jako zmoklá slepice.

 

PÍŠE SE ROK 2015!!! OSLE!!!

Je památný výrok našeho tympánisty, který by se dal opět trefně použít na jisté situace, kdy dané osoby jsou schopny vytěžit ze zašlé slávy obdivuhodné a naprosto vyčerpávající maximum. Velkým darem a požehnáním budiž jim to, že upletou z pořádného shitu bič, nevěrohodně s ním zapráskají a celý ten nevábný odér a shitty smell vydávají za chorošné pošušňáníčko. Velké gratulace a klobouk dolů, velmistři cechu řitířského. Koříme se tomuto nezměrnému umu. Ale zanechejme kousavé ironie, která, ač sama o sobě neškodná, mohla by se dotyčným státi kamenem úrazu. Držme se tedy hesla Live And Let Live.

Zpět na PON TON: Alles Gute, ti, co chtěli být spokojeni, tak byli a my jsme byli spokojeni s nimi. Co víc si přát... Děkujeme za pozvání.

 

U KOHO ŠIJETE?

Zeptala se Františka Čížková, nesmrtelná guru módní policie deníku Blesk. Atmosféra zhoustla a napětí by se dalo krájet pouze filetovacím nožem značky Solingen (pozor na nekvalitní čínské kopie!!!). V danou chvíli jsme pochopili vše... Po vteřině horečnatého a usilovného přemýšlení vyslovujeme hodně nahlas otázku: Co třeba něco jako heavy ementál, power ementál, black ementál a speed ementál - hadříky např. od Nosferatu, který šatí mj. Little Hot Bosse..., dále dlouhé černé koženkové kabáty, pár niklovaných hřebíků 100 mm, vysoké sedmimílové komule s nejméně 99ti přezkami a kovovou špicí plus kožené neprodyšné slypi s růžovou gumou? K tomu ňákou tu černou šminku, temný pohled, a když ještě trochu víc nakroutíme kytary, tak...? Tak nic..., odvětila Františka, ten Speed je OK, ale zbytek je pasé...!!! Jste nuly!!! Jste nicky!!! Jste vypelichaní nýmandi, atd., začala se pekelně čílit (připomnělo to odvykací scénu Malé Velké Británie)... Co tedy máme dělat, pokládáme zdvořilostní otázku a máme značné sucho v ústech nejen po včerejším vystoupení v Březí... Františka se nakloní, spiklenecky mrkne nalepenou řasou, v oku vidíme nehasnoucí jiskru a šeptem říká: Tady bude každá rada drahá drahouškové, jste totálně OUT a musíte být totálně IN... Baskytarista neprodleně kontruje: To mám na zesilovači... V daný moment by se v nás krve nedořezal... Bubeník po nekonečné chvíli zajíkajícím se hlasem pronáší do hrobového ticha: Teď jsi nás totálně pohřbil osle!!! Kytarista v návalu paniky odvětí, že zde neslyší vlastního slova a hodlá nenápadně opustit mimořádně trapnou scénu... Do této nadmíru prekérní situace, ale naprosto nečekaně bravurně, s pompou a grácií sobě vlastní, opět vstupuje Františka: Vidím, že jste pěkná banda pitomců chlapci..., ale..., naštěstí vám mohu pomoci dostat se zpět na výsluní reflektorů a přízně klikačské základny na Bandzone... (od slova Clicker a v tom jsou některé kapely přeborníci). Tedy přijdete v ten a ten čas do módního saloonu pro pravověrné hillbillies na ulici Novoreaktorská 1986 v Pripyat, kde si vás vezmou do parády ti nejlepší světoví návrháři a oháknou vás podle posledních fashion trendů... A tak se taky stalo, výsledek je naprosto ohromující, můžete posoudit ZDE. Děkujeme Františko, bez Tebe bychom to nedali...

 

CURSED IN DEATH VALLEY - MARIACHI FUNERAL BAND

A hráli na svatbách a na pohřbech... Vacenovice, Moravská, Březí, je to underground, a tak to zůstane.

 

ROCKY MOUNTAIN OYSTERS
ORIGINAL GOAT´S VERMOUTH
HANDMADE IN REACTOR

Rocky Mountain Oysters Original Goat´s Vermouth v distribuci ve všech sítích, dokonce i v nejzapadlejších krámech, kam se nedoškrábou ani poslední a věčně žízniví Winos.
Speciální etiketa: s postupným úbytkem v láhvi se písmo na etiketě začíná přímo úměrně rozostřovat!!! Odkaz ZDE.

 

BŘEZÍČKO VACENOVICE 25.7.2015
MORAVSKÁ NOVÁ VES 26.7.2015

Po zřejmě 15-ti letech na Březíčku. Unaveni sluncem a popíjením výborné ultra 100 Vol. limonády Rocky Mountain Oysters Original Goat´s Vermouth handmade in Reactor. Nahlédli jsme do propasti...

Den poté... oficiální ochutnávka RMO Original Goat´s Vermouth vyrobeného v neomezeném množství v rámci hodů v Moravské Nové Vsi. Jakožto správní hillbillies čekáme na nejpovolanější: tedy The Scufflin´Hillbillies, kteří potvrdili účast a již více než měsíc putují přes oceán na nafukovacím člunu značky Gumotex, který jim při svých světových obchodních cestách nedodal nikdo jiný, než ctihodný a vážený občan Reaktoru Mark von Cucklistein.

 

HODONÍN SVÁTEK HUDBY 21.6.2015

Svátek hudby na náměstí přímo v epicentru Reaktoru.
se odehraje přibližně v 19:00.

 

LUHAČOVICE LUHAS VEGAS
5.6.2015

Hlučný večírek ve znamení regresivní progrese společně s COIN a THE THRILL. GPS 11°19´0" N, 142°15´0"E.

 

 

 

IT´S A LONG WAY BACK TO REACTOR!!!

Coin byli fakt výborní, paráda. Má to koule, není to žádná laciná flitrová Fagot Paráda. Kvůli několika desítkám technických problémů jsme nespustili naši stroboskopicko-dýmovo-laserovou show a hráli trochu vlažně, ale i to je součást života..., ovšem místní jsou velmi vstřícní lidé, takže nám zřejmě naše vrtochy odpustili... Příští rutyka tedy bude nejdříve v Luhas Vegas (w/The Thrill a Coin) s popíjením tamního utrejchu. Viva Luhas Vegas!!!

 

FRÝDEK MÍSTEK 4.4.2015

Pozvání od skvělých Coin na severní Moravu, to bude zajímavé. Master Rock Bar. Další zastávka pro Rocky Mountain Express (VIDEO), možná je to po delší době vhodná příležitost pro naši pitoreskní stroboskopickodýmovolaserovou show jak vystřiženou z našeho posledního sci-fi vystoupení dne 32.03.2014 ve Willard Asylum s místním fantasmagorickým bandem The Patients (odkaz ZDE). Jako vždy pojedeme na maximum. V předvečer akce doporučujeme všem návštěvníkům a účinkujícím toto: Před vyhřátým kozubem, ve kterém líně plápolá plamen pomalu stravující dobře vysušená cedrová polena, usedněte do pohodlné lenošky zabaleni v teplém tweedovém plédu (může být utkán i z jemné kašmírské příze, ovšem v poměru 85% kašmírová vlna + 15% anti-pilling vlákno). Poté si otevřete láhev Amontilladského vína a v knihovně, čítající nejméně 200 až 300 svazků, sáhněte po exempláři knihy "Jáma a kyvadlo" (rok vydání 1987; nakladatelství Odeon; překlad Josef Schwarz; ilustrace Adolf Born; ISBN 01-037-87). V knize vyhledejte konkrétně povídku "Sud vína amontilladského" a nechte se poté unést rukopisem tohoto velkolepého génia, který je mnohým znám pouze jako "spisovatel hororových povídek". Opět ZDE poskytujeme výstižný komentář z Wikipedie: ať už pro nemajetné, či lenochy, neschopné podniknout výše uvedené kroky, lačnící po rychlém a bezbolestném vstřebání informací, které poskytuje v hojné míře dnešní uspěchaná doba. Viva La Psychedelica!!! Kdo hledá najde!!! A pochopí...

 

 

KONEC DOBRÝ VŠECHNO DOBRÉ

Chtěli bychom se omluvit všem, kteří se na nás a Coin přišli v Hodoníně podívat, netušili jsme, že Zetor nasadí na orbu jejich pustiny takové vstupné..., ale All Stars Team a jeho fanoušci jsou prý na takový ranec zvyklí, takže zaplatit 200 K bylo ochotno pouze několik věrných, kteří se dali spočítat na prstech jedné ruky. Navíc to byla jejich akce, takže jsme s tím nemohli hnout. Nevadí, Coin neměli chybu, super muzika, užili jsme si to a jak řekl Tom jr.: "někteří fanoušci Zetoru konvertovali", marné to tedy nebylo, snaha se nakonec vyplatila. Navíc výtečná byla také dlouhá a úporná intelektuálně-filozofická debata, která se protáhla až do ranních hodin, a která se stala značným osvěžením a vítaným zpestřením v suchopáru všedních dní.

 

 

SIX MORE MILES: I SAW THE LIGHT... VĚNOVÁNO PAMÁTCE HANKA WILLIAMSE

VIDEO. Čas od času se nás někdo ptá, proč hrajeme "ty coververze"? Právě přesně proto!!! ZDE si můžete něco o Hankovi přečíst na Wiki a ZDE naleznete odkaz na pořad Českého rozhlasu z 1.3.2015 "Hank Williams: Countryové světlo na dně flašky". K Hankovi se váže jedna úsměvná historka, která se mně stala tak před 10ti lety v souvislosti s mojí mamkou. Měla ráda starší americké country písně a duety, tak jsem si říkal, že bych jí mohl něco vybrat na vánoce. Procházel jsem různá CD a narazil jsem na výběr od Hanka Williamse, kterého jsem měl rád a kterého jsem znal díky výbornému albu Hanky Panky od skvělých The The. Na Štědrý večer tedy rozbalujeme dárky, ona rozbaluje CD... a se zděšeným výrazem říká: "Ne, Hank Williams, ten starý umečený kozel...", Hankovo CD tedy vlastním a sjíždím sám. S RMO jsme se chopili jeho výtečné skladby Six More Miles a trochu ji upravili, teď přidáváme jednoduché video, které upomíná na jedinečnou postavu hudebních dějin...

HODONÍN 20.3.2015 S COIN

Wytei chlapi ze severu, už se na vás těšíme, dáme spolu ňáký ten chorošný šláftruňk s vybraným přípitkem na spolupráci na nejvyšší úrovni, ya!!!??? S radostí vám to večer "vodevřeme" a rozpálíme naše Selecastery doběla. Bubeník už potom ze svých fajnových Ludwíků bude mít jen škopky na zelí a basák z jeho monstrózní basové děbny šatní skříň nebo případně i dubový kabát, záleží na vkusu. Před samotným vystoupením doporučujeme každému návštěvníkovi i účinkujícím přečíst esej s názvem "Filosofie nábytku", kterou mocným perem nezvěčnil a nenapsal nikdo jiný než nesmrtelný EDGAR ALLAN POE. Těm, kteří žádný exemplář Poeho díla nevlastní, umožňujeme ZDE nahlédnout do výstižného komentáře k eseji umístěného na Wikipedii.

 

 

ZÁBŘEH A DOYLOVY NAROZENINY

O kterých jsme se dozvěděli na místě, pozdě, ale přece. Ještě jednou vše nejlepší tomuto pohodovému chlapíkovi, bylo nám ctí, ať se mu všechno daří a vůbec... Škoda že jsme museli zpět do Reaktoru a nemohli s ním dát nějaký ten "shot". Takže zase někdy, bylo to fajn..., a Three Wild Guns, i když jsme je neshlídli celé, byli móc dobří a fest styloví, věříme, že si to oslavenec a obecenstvo naplno užili.

 

MORE NOISE FOR LIFE ZÁBŘEH NA MORAVĚ 28.2.2015 KLUB VE ZDI 20:00

Po šťavnatém večírku Stone Session, kde steaky byly ozářeny maximálním stupněm radiace v provedení RAW, další akce kterou pořádá Doyl. MORE NOISE FOR LIFE. Jak příznačný název akce... Dozimetrická výbava minimální nutností!!! Poslední kusy dozimetrického balíčku "Malý chemik" na prodej na našem webu. Akce se koná s kapelami Human Fault a Three Wild Guns. Dozimetry k prodeji ZDE.

STRÁŽNICE 20.2.2015
STONE SESSION

Strážnice Green Bar 20.2.2015 20:00.

Večer plný tklivých psychobalad a veršů určených k rozjímání v podání THE THRILL, PEOPLE a ROCKY MOUNTAIN OYSTERS.

 

BŘECLAV MOHLA BÝT LEPŠÍ

Ale i to se stává, vystoupení bylo z naší strany velmi rozpačité, ale tak to chodí, nejsme stroje, i neúspěch je součástí života. Nic se neděje, příště přiložíme víc pod kotel.

 

 

BŘECLAV 7.2.2015
VÍTEJTE V REAKTORU

Břeclav Kafe Piksla 7.2.2015 20:00.

Břeclav s Jolly Joker And The PBU. Soubor účinkujících RMO se na dobu neurčitou proměnil z kvarteta na kvarteto. Kytaru vzal místo dlouholetého a váženého člena Alexe Tom junior, můj drahý syn a zakládající člen The Thrill. Young And Wild Blood Runs Through Our Veins. Vítejte v reaktoru, cirkus bude větší, hlučnější a barevnější.

 

VESELÍ NAD MORAVOU 24.10.2014
HODONÍN 25.10.2014

Veselí nad Moravou 24.10.2014 v Royal Club. Start 20:00 společně s White Cube, The Thrill a Jolly Joker And The PBU. Přijďte ochutnat až na dno.

Hodonín 25.10.2014 společně s Jolly Joker And The PBU. Začátek v 20:30. Je připravena vytříbená show s překvapením ve stylu Willard Asylum: "Všechno je marnost."

 

 

DROZDOV 14.6.2014

Drozdoff 2014 letní areál "Na Láně". 14.6.2014 18:00 společně s Wasp Revival, Jolly Joker And The PBU, Burani z New Jersey, Smell Well. GPS 49°54'41.521"N, 16°47'9.846"E.

Díky Doylovi za výborně nachystanou akci. Zdravíme tímto taky Jolly Joker And The PBU, bylo to fajn setkání.

 

KYJOV 30.5.2014

Kyjovský Majáles na Jančovce s The Thrill, Kloaka 69, People, Enrage. Tento večer se staneme skutečnou alternativou alternativy.

BARDSKÉ VÍTÁNÍ JARA V RAKVICÍCH

Děkujeme všem návštěvníkům, a také pořadatelům této akce za vynikající atmosféru. Byl to nářez.

 

21.3.2014 RAKVICE HOSTINEC U PRŮDKŮ 20:00

Vítání jara společně s BARBAR PUNK z Brna. Bude to nářez. GPS 48°51'29.035"N, 16°48'55.219"E

 

7.2.2014 MORAVSKÝ PÍSEK
SOKOLOVNA

Rockový večírek s kapelami THE THRILL
a KLOAKA 69 v rytmu psyché a randálu
na Sokolovně v Moravském Písku.
Ve 20:00 za 90 Kč. Jste vítáni.

 

20.1.2014 Deník BLESK

Deník BLESK vyhlásil nahrávku Rocky Mountain Oysters "Apocalyptic Session Vol. 1: In The House Of The Setting Sun" jako jednu z nejhorších nahrávek v dějinách hudebního průmyslu, na čemž se údajně shodla celá redakce včetně externích redaktorů. Děkujeme!!!

 

01/2014 APOCALYPTIC SESSION VOL.1: IN THE HOUSE OF THE SETTING SUN

3.1. - 5.1.2014 Studio Shaark Bzenec (Demoversion). V sekci Audio je k dispozici nová demonahrávka Apocalyptic Session Vol.1 ze studia Shaark Bzenec. Užijte si poslech a vůni staré nabubřelé pozérské naleštěné dieselové mašiny.

 

ROCKY MOUNTAIN OYSTERS

Projekt Rocky Mountain Oysters vznikl v září 2012 na základě dohody hudebníků a zároveň spoluhráčů působících již dříve v Princess Of The Dawn (1998-2001).
Kapela uvádí jako místo svého výchozího působiště město Pripyat, ležící v blízkosti bývalé jaderné elektrárny v Černobylu.
Je to cílená mystifikace, která poukazuje na postkomunistický východní blok s jeho současnými problémy, které souvisejí s nedávnou minulostí, a zároveň také na demagogické praktiky totalitních režimů, jejichž symbolem je mj. právě i Černobyl.
Tvorba RMO je ovlivněna především psychedelickým rockem, ale pochopitelně je v ní možné nalézt také stopy mnoha jiných hudebních prvků a žánrů. Zabývá se také podstatou a spiritualitou člověka, což se s hutným soundem nevylučuje. Právě naopak.
Ostatně přijděte, poslechněte a posuďte sami. Jste vítáni. Viva La Psychedelica. RMO